ankara temiizlik
Genel 0

ANKARA TEMİZLİK HİZMETLERİ

ANKARA TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak :

AMACIMIZ :

Ankarada İhtiyaç duyduğunuz ev, işyeri, büro, ofis temizlikleri, inşaat ve tadilat sonrası temizlik, halı ve koltuk yıkama ve temizliği, dış cephe temizliği ve cam silimi, iş merkezi temizliği, alışveriş merkezi temizliği, sert zemin cila ve bakım hizmeti, okul ve dershane temizliği, duvar silim hizmeti, bina ve apartman temizliği, site ve villa temizliği, cami temizliği ve halı yıkama hizmeti, ilaçlama hizmeti ve sonrası temizlik, personel temini, sabit eleman ve gündelikçi bayanlar v.b. gibi ihtiyaçlarınıza en uygun koşullarda karşılık verebilmektir.

VİZYONUMUZ :

Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliğini sağlamak,  kaliteli, hijyen ve sağlıklı hizmet vererek temizlik sektöründe ilk sıralarda Ankara GOLD temizlik hizmetleri yer almak.

MİSYONUMUZ :

Yenilikçi,cesur ve sağduyulu iş anlayışıyla,  müşterilerimizin beklentilerini tam olarak benimseyerek, istekleri doğrultusunda  taleplere duyarlı, hijyenik ve hassas hizmet vermek için Gold temizlik sizlerle…

KALİTE POLİTİKAMIZ :

Çağımızın değişen ve gelişen koşullarında müşterilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli, nitelikli bir hizmet, ancak zamanında bir defada ve ardından da sürekliliğini koruyacak şekilde sunulursa mümkündür. ANKARA TEMİZLİK HİZMETLERİ’ de hizmetler sunulurken doğru ürün, kişi ve malzemenin doğru yerde ve zamanda kullanılarak sorunların optimum düzeyde çözülmesi hedeflenir. Kalite hedeflerine ulaşabilmek ve gelişmesini sağlamak için yenilikler ve değişiklikler zamanında ve doğru bir şekilde takip edilir. Hizmet verilen kişi ve kurum personelleri gibi hizmetten fiili etkilenen herkesi memnun etmeye çalışmak birinci hedeftir ve bu amaçla her zaman için karşı tarafın görüşlerine, fikirlerine ve eleştirilerine açık ve saygılıyızdır. Hedeflere ulaşmak için belirlenen strateji, eğitimli profesyonel ekip, kaliteli malzeme ve doğru iş ve zaman organizasyonudur.

www.ankaratemizliksirketleri.web.tr

Tel: 0312 363 37 57

LEAVE A COMMENT: