ankara ofis temizliği
Genel 0

ANKARA OFİS TEMİZLİĞİ

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis ve idari kısımlarda çalışanlar pis bir ortamda motive olamazlar. Temizlik çalışanlar tarafından yapılması istendiğinde personel bunu bir yük olarak görmekte ve işine de tam yoğunlaşamamaktadır. Bu  üretilen hizmet yada ürünü etkilemektedir.

Ankara Ofis Temizlik hizmeti şirketlere devredilmesi halinde profesyonel personeller tarafından daha uygun maliyetler ile işletmeye sunulabilmektedir. Bu üretimde pozitif yönde etki yapmaktadır.

Ankarada ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız 2007 yılından beri ofis temizliği sektör içerisindedir. Ofis temizliği hizmetlerinde gerek günü birlik belli periyotlarla profosyenel ekiplerimizle gerekse meslek içi eğitim almış sözleşmeli daimi personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Şirketimizce ssk lı olan personellerimizin tüm resmi sorumlulukları firmamıza ait dir. Ayrıca aldığınız hizmet karşılığı fatura kesilerek bu bedel firmanıza gider olarak vergilerden düşülebilmektedir.

Ankara ofis temizliği yapan şirketler arasında bulunan firmamıza gerek bilgi almak gerekse fiyat alabilmek için 0(312) 363 37 57 nolu telefon dan itibata geçebilirsiniz.

LEAVE A COMMENT: