ankara konsolosluk temizliği
Genel 0

ANKARA KONSOLOSLUK TEMİZLİĞİ

Ankara Gold Temizlik Şirketi Sektöründe pek çok alanda ve grupta temizlik hizmeti veren firmamız konsolosluk temizliği hizmeti ile de siz değerli müşterilerinin güvenle yanındadır. Konsolosluk için sunduğu hizmetlerde temizlik yanı sıra  ofis için temizlik çalışanı ya da başka alt alanlar için gerekli eleman sağlama işlemleri ile de farklı çözümlerin adresidir. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel hizmet anlayışını oluşturmuştur. Bu sayede kalıplaşmış durumlara müşterilerini sokmak yerine uygun çözümler üreterek müşteri memnuniyetini zirvede tutmaktadır.

Konsolosluk temizliği alanında gerek iç gerekse dış yerlerin hepsinde her türlü hizmeti sunmaktayız. Dış cephe için kendi bünyemize ait olan sepetli viç ve profesyonel personelimiz ile gerekli alanların temizliği, camların temizlik işlemleri, kullanılıyorsa halıların temizliği, zemin temizlikleri ve istenirse parlatılma işlemleri, mevcutta varsa bahçenin temizliği gibi her alanda güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Ankara Gold Temizlik Firmamızla irtibata geçip randevulaştıktan sonra uzman arkadaşlarımız tarafından konsolosluk temizliği için önce keşif işlemi yapılacaktır. Hizmetin nasıl olacağı, hangi alanlarda uygulanacağı, kaç kişilik bir ekiple çalışılacağı gibi her ayrıntı bu keşfe göre belirlenecektir.  Siz değerli müşterilerimize sunulacak olan tüm bu detaylardan sonra anlaşılan koşullarda temizlik işlemleri başlayacaktır.

Önemli konulardan birisi de her maddeye uygun ve kaliteli ürün kullanımıdır. Firmamız bu bilince sahip olup konsolosluk temizliği esnasında temizlenen yere göre uygun ürün kullanmaktadır. Bu sayede hem doğru ve kusursuz hijyeni yakalamış olur hem de hiçbir alanın ve zeminin zarar görmemesini sağlar. Konsolosluklar taşıdığı önem sebebiyle iyi görünmesi gereken ve sürekli bakımı yapılması lazım olan yerlerdir. Bu sebeple doğru ürün kullanımı en az doğru temizlik işlemi yapılması kadar önemlidir.

Ayrıca tüm bu işlemlerin periyodik hale gelmesi için de sizlere hizmet sunan firmamız istediğiniz zaman dilimlerinde sistem oluşturabilir. Haftalık veya aylık programlarla siz değerli müşterilerimizin konsolosluk temizliği işlemini yürütür. Haftalık ya da aylık gibi standart süreler dışında da sistem belirleyebilirsiniz.

Ankara Gold Temizlik Firmamızın esnek ve müşteriye uygun çözümler sağlayan yapısı sayesinde her ihtiyacınız bir karşılık bulmaktadır. Tüm bu işlemler ve hizmetler tüm prosedürlere uygun olarak yapılmaktadır. Bu sayede temizliğin ferahlığını yaşarken aynı zamanda içiniz de rahat olur.

Kaliteli ve güvenilir hizmet için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Süreci yönetmek ve uygun ekipmanlarla malzemeyi sağlayarak etkili bir temizlik işlemi uygulamak bizim işimizdir. Şeffaf çalışma anlayışı sayesinde güvenli hizmetin adresi olan GOLD TEMİZLİK firmamız çalışma esnasında gerekli olabilecek tüm donanıma sahiptir. Bu bağlamda sizden bir şey talep etmez. Sizler sadece bulunduğunuz alanın sağlıklı oluşunun ve temizliğin o ferahlık duygusunun tadını çıkarırsınız.

LEAVE A COMMENT: