Ankara Kamu Kurumları Temizliği
Genel 0

ANKARA KAMU KURUMLARI TEMİZLİĞİ

Ankara Gold Temizlik Şirketleri Kamu kurum ve kuruluşlarında temizlik hizmeti veren Ankara Gold Temizlik şirketi, Kamu ,kurum kuruluşlarında temizlik işlemleri yapılırken öncelikle temizliği yapılacak yerin keşfini yaparak ve temizlik sıralamasını ön görerek mutfaklar, lavabolar, iç mekan camların temizliği gibi işlemlerin her birisi farklı temizlik malzemeleri ve endüstriyel temizlik makinaları kullanılarak yapılır.

Dış mekanın yuzey ve cam temizliğini göz önüne alacak olursak bu işlemine  kendi bünyemize ait olan sepetli vinç platformlarımızla ilğili alanın yüzey ve dış cephe cam temizliği de yapılmaktadır.Bir bölgede bulunan bakterinin veya mikrobun diğerlerine sıçraması da bu şekilde engellenebilir. Ayrıca kullanılan temizlik makineleri, mesai saatleri içinde de sıklıkla çalıştırılacağı için olabildiğince sessiz ve son teknoloji ürünler arasından tercih edilir ve böylelikle hem çalışanların, hem de vatandaşların yapılan işlemlerden rahatsız olmaları önlenir. Ayrıca kullanılan malzemeler, döşemenin, zeminin ve alanın havalandırma imkanlarının ne kadar olduğu gibi ayrıntılar da dikkate alınarak seçilir. Sürekli çamaşır suyu kokusu alınan bir devlet dairesi, bu kokuya alerjisi olanları da düşünecek olursak hiç kimsenin tercih sebebi olamayacaktır.

Ankara Gold Temizlik Şirketi Personellerin yasal hakları ve iş güvenliğiyle ilgili tüm meseleler ise firma tarafından garanti altına alınır ve olası bir tehlike ve  yasa ihlalinin yaşanmasının önüne bu şekilde geçilebilir. Merdivenaltı ve taşeronluk sisteminin gereklerini yerine getiremeyen, yasal sıkıntılar bulunduran şirketlerin birçok yerde olduğu gibi, kamu kurumları temizliği işlemlerinde görev alması da doğru değildir.bu konuda Ankara Gold Temizlik Şirketi gerekli referansları vererek yasal hükümlerini yerine getirerek kamu kurum temizliğinde şeffaf bir yol izler.

Ankara Gold Temizlik olarak Kamu kurumları temizliği konusunda gerekli hizmeti veren firmamız, çoğunlukla çalışma prensibini geçici görevlendirmeler üzerinden belirler ve firması bünyesinde barındırdığı çalışanlarını zaman zaman farklı alanlarda duyulan ihtiyaçlar doğrultusunda farklı alanlara yönlendirebilir.

Böylelikle hem kamu kaynaklarının israfı ortadan kalkmış olur, hem de ihtiyaç duyulan yerde ihtiyaç duyulan personel işinin başında olarak olası bir sorunu daha başlamadan çözebilir.

LEAVE A COMMENT: