Ankara büro ve ofis temizliği
Genel 0

ANKARA BÜRO VE OFİS TEMİZLİĞİ

Ankara Gold Temizlik Şirketi ofis ve büro temizliği çalışanlar ve gelen konuklarınız için önemli bir detay olup, hijyenik bir ortamda çalışabilmek için doğru temizlik firmaları ile çalışmanız gerekmektedir. Ayrıca ofis teizliği için anlaşmış olduğunuz firma ile aranızda bir güven ilişkisi de bulunması gerekmektedir.

 

Firmamız ve çalışanlarımız sizlerin ofis içerisinde hijyenik bir ortamda çalışabilmeniz için temizlik konusunda gerekli desteği vermektedir. Çalışan personelimiz tarafımızdan dikkatli bir şekilde seçilerek herhangi bir şekilde sizlerden olumsuz geri dönüş almamak için belli bir eğitimden geçirilmektedir. Sizlerden aldığımız herhangi bir olumsuz geri dönüşte de personellerimiz uyarılmakta ve tarafımızdan sürekli takip edilmektedir. Ofis ve büro temizliği  için işyerinize gelmesi için organize ettiğimi personeli sıklıkla denetlemekte sizlerden şikâyet alınmasa bile her zaman daha iyi olmaları için uyarılmaktadırlar.

Bizler için sizlerin sağlığı ve temiz bir ortamda calışmalarını yerine getirilmesi çok önemlidir!

Ofis ve büro temizliği hizmetini verirken Ankara Gold Temizlik sizlerin öncelikle sağlığınızı düşünerek ürün seçimlerimizi de ona göredikkatli yapmaktayız. Ofisinizi temizlerken kullanacağımız çeşitli temizlik malzemeleri alerji durumlarında reaksiyona sebebiyet vermeyen, tam anlamıyla hijyen sağlayan ürünlerden oluşmaktadır. Personelimiz hangi ürünü hangi miktarda kullanması konusunda bilgilendirerek hem kendi çalışanlarımızın hem de sizlerin sağlığını ön planda tutmaktayız Bunun yanı sıra temizlikte buhar makinası,yuzey temizlik makinası ve vakkum gibi endüstriyel temizlik makinaları kullanılmaktadır. Ayrıca kullandığımız ekipmanlar konusunda da titiz davranıyor ve tamamen hijyenik olmalarına dikkat ediyoruz.

 

LEAVE A COMMENT: