yangin-6
Blog 0

Yangın Ve Su Baskını Sonrası Temizlik Ankara

Yangın ve su baskınları ev ve işyerlerimize gelebilecek en talihsiz olaylardan biridir. Can kaybı yaşamasak da mal kaybı ve sonrasında yaşanan tabloda oldukça üzücüdür. Yangın ve su baskınları sonrasında kalan kir, is, pislik ve artıkların temizlenmesi oldukça zahmetli bir iştir. Ankara ve çevresinde bu gibi bir durum yaşandığında Ankara Gold temizlik hizmetleri yardımda koşar.

Yangın ve su baskısını sonrası temizliğinde uygulanan sıra ise şu şekildedir. Yangından arta kalan kullanılmayacak durumda olan eşyalar istiflenerek çöpe atılır. Ankara Gold Temizlik ekibi eğer kullanılabilecek eşyalar var ise tek tek ayırır, ev ve işyeri sahibi ile ortak bir ilerleme kaydeder. Kalan eşyalar bir odada toplanır. Kalan odalar tek tek temizlenmeye başlanır. Eğer ev veya işyeri yangın ya da su baskınından dolayı boyası çok zarar görmüş ise temizlik işleminden önce boya işlemi gerçekleştirilir. Yangın ve su baskını sonrası oluşacak kötü kokulardan dolayı en önemli ve öncelikli iş evin yeterince havalandırılmasıdır. Yangın ve su baskınından zarar görmüş bir evi üstten alta doğru temizleme sırası izlenir. Kartonpiyerli bir ev ise ilk önce temizlemeye buradan başlanır. Sonrasında duvarlar silinir. Cam ve pvc temizlenir. Kapılar, kapı camları ardından odaların zeminleri,  parke veya taş ise bunların temizleme işlemi en son yapılır.

Su basması işleminde ise en önemli iş ev ya da işyerinin sudan arındırılmasını sağlamaktır. Su basan ortam sudan arındırıldıktan sonra kalan kir kalıntılarından arındırılır.

Ankara Gold Temizlik yangın ve su baskını sonrası temizlik konusunda tecrübeli ekibi ve ekipmanları ile özel temizlik kimyasal ürün desteği ile en kaliteli hizmeti uygun fiyata size sunmaktadır. Yaşanması istenmeyen bu kötü durumdan en az hasarla kurtulmak Ankara Gol Temizlik ile mümkün hale geliyor bu konuda profesyonel olmadan yapılan çalışmalar içinde bulunulan bu durumu daha da kötü hale getirebilmektedir.

LEAVE A COMMENT: