YANGIN SONRASI TEMİZLİĞİ
Genel 0

ANKARA YANGIN SONRASI TEMİZLİK

ANKARA GOLD TEMİZLİK :Ev ya da işyerlerinizde bazen beklenmedik kazalar ve bunun sonucunda büyük hasarlar meydana gelebilmektedir. Hemen hepimizin korktuğu felaketlerden biri de yangındır. Maddi hasarların yanında manevi hasarlara sebep olan yangınların söndürülme işlemi yapıldıktan sonra ortamın temizlenilmesi ve mümkünse yeniden yaşam alanı haline getirilmesi gerekmektedir .

Küçük hasarlı yangınlarda tekrar yaşam alanı elde etmek daha kolaydır. Yangın sonrası temizliği yangın sonrasında ilk olarak tamirat işleri ile başlar. buna mutakıben ANKARA GOLD temizlik şirketi olarak yangın sonrası temizlik hizmetinde  firmamız tüm makina ve ekipmanları ve tecrubeli personel kadrosu ile dogru ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.

ANKARA da GOLD TEMİZLİK ŞİRKETİ olarak  YANGIN sonrası temizlik hizmetlerinde ilk sırada yer almaktadır. GOLD TEMİZLİK olarak uygulanacak doğru yöntemlerle duvarlarınızda  oluşmuş is lekelerini boyacıya  hazır hale getirerek kurtarılması mümkün olabilecek durumda olan  koltuk,halı,yataklarınızı vakkumlu yıkama yaparak eski haline getirmek ve kullanılabilecek durumda olan kapı,dolap,vb esyalarınızı kimyasal ürünlerle  dezenfekte ederek kullanılması mümkün duruma getirmektedir.

 

LEAVE A COMMENT: