Temizlik deyince aklımıza ilk gelen söz “temizlik imandandır” sözü olmuştur. Hayatımız boyunca gerek kişisel temizliğimiz gerek ise bulunduğumuz ve yaşadığımız yerlerin temizliğine olabildiğince dikkat etmemiz gerekir. Temizlenmesi gereken yerler düzenli olarak temizlenmeli ve gerekirse bu bölgeler profesyonel kişilere bırakılmalıdır. Özellikle sık sık ziyaret ettiğimiz, yaşadığımız ve bulunduğumuz bölgelerin temizliği sağlığımız için çok önemlidir. Bu anlamda sizin sağlığınız ve hijyenik bir yaşam için temizlik işlerini profesyonel kadromuz ile yapıyoruz.

Ankara gold temizlik yıllardır sizlere temizlik alanında hizmet vermektedir. Firmamız uygun fiyatları ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile işini severek yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini önplanda tutan Ankara gold temizlik, temizlik alanında bir çok işi severek yapmaktadır.

ANKARA GOLD TEMİZLİK HANGİ ALANLAR DA ÇALIŞIYOR?

Ankara Gold temizlik, temizlik konusunda bir çok alanda sizlere hizmet vermektedir. Özellikle ev ve ofis temizliğinde uzmanlaşmış kadromuz ile evinizi ve ofisinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Her konuda teknolojik ekipmanlar ile sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Havuz temizliğinden, dış cephe temizliğine, Okul temizliğinden hastane temizliğine bir çok alanda boy gösteren Ankara gold temizlik, Ankara’nın en çok bilinen ve referansları en sağlam temizlik şirketlerinin başında gelmektedir. Dilerseniz referanslarımız bölümünden referanslarımızı kontrol edebilir, iletişim bölümünde ki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp fiyat süre konularında bilgi alabilirsiniz. Temizlik konusunda hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları şu şekildedir:

Ev ve Ofis Temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Sonrası Temizlik
Halı ve Koltuk Temizliği
Alışveriş Merkezi Temizliği
Dış Cephe Cam Temizliği
Zemin Bakım – Kristalize Cila
Hastane Temizliği
Endüstriyel Temizlik
Duvar Silimi
Havuz Temizliği
Okul ve Yurt Temizliği
Yangın ve Su Baskını Sonrası Temizlik
Buharlı Temizlik
Ankara Cam Silimi-Temizliği
Fabrika Temizliği
Residence Temizliği

Daha fazla bilgi ve daha farklı alanlar için lütfen bizimle iletişime geçin. Ankara gold temizlik sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.