tadilat
Blog 0

Ankara’da Tadilat Sonrası Temizliği

Taşınma sonrası ve öncesi boş mekan temizliği ne kadar kolay görünse de oldukça zahmetlidir. Tadilat sonrası temizlik özel parti ve malzeme ile yapılır banyo, mutfak, tuvaletler, pencereler, zemin, antre ve duvarlar, kapılar, yatak odası, oturma odası gibi alanların önce kaba tozu temizlenir ve değişik alanlarda özel kova ve mikrofiber bezler kullanılır. Ankara Gold Temizlik tadilat sonrası temizliğinde uzmanlaşmış ekibe ve düzeneğe sahiptir.

Personeller tavandan zemine duvarlarından camlara kadar itina ile el değmedik yer kalmayacak şekilde anahtar teslim işlerini titizlikle yerine getirir. Size sadece mis kokulu olan yenilenmiş evinize ya da işyerinize eşyalarınızı yerleştirmek kalır.

Evinizde tadilat sonrası oluşan moloz, harç kalıntıları, fayanslarda oluşan alçı, sıva, kireç kalıntıları özel uygulamalar ile yüzeylere herhangi bir zarar vermeden yeniliği ve özelliği korunarak uygulanır.

Camlardaki bantlar, harçlar ve boyalar ise özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp cama uygun kazıyıcı ile çizik kalmada garantili bir şekilde Ankara Gold Temizlik tarafından teslim edilir.

Hem zahmetli hem de vakit kaybettiren Ankara’da  tadilat sonrası temizliği Ankara Gold Temizlik’in size sunmuş olduğu imkanlar ile uygun fiyatlara sunulur.

Tadilat sonrası temizlikte dikkat edilmesi gereken en önemli husus mevcut olan yüzeylerin korunması ve bununla birlikte en kısa sürede yüzde yüz performans alınmasıdır. Tadilat sonrası tüm ihtiyaçlar tamamlandıktan sonra kullanıcılar ev ve işyerlerine hemen taşınmak isterler. Fakat temizlik konusu bu durumu ciddi anlamda yavaşlatmaktadır. Ankara Gold Temizlik Ankara’da tadilat sonrası temizliğine olduğunca yüksek derecede önem göstermektedir. Müşteri devamlılığını sağlamak en önemli ilkedir.

Tadilat sonrası oluşan kanserojen maddeler gerekli temizlik kimyasalları ile yok edilir. Göz ile görünmeyen toz halinde bulunan birçok  yapı kimyasalları sıradan bir temizlik sonrası yere yapışır ve kuruduktan sonra üzerinde yürüme ve sürtünmeden sonra sökülür ve risk oluşturur. Ankara Gold Temizlik bu konuda oldukça geniş bir temizlik malzeme deposuna sahiptir. Ankara’da tadilat sonrası temizliğinin doğru adresi Ankara Gold Temizlik her türlü imkanını müşterileri için sunuyor.

LEAVE A COMMENT: