inşaat sonrası temizlik ankara
Blog 0

Ankara’da İnşaat Sonrası Temizliği

Evinizin tadilatından sonra ya da yeni aldığınız evinizin inşaatının bitmesinden sonra sizi zorlu bir temizlik beklemektedir. İnşaat sonrası temizlik hiçbir yaptığınız temizliğe benzememektedir. Çünkü inşaat sonrası kalan boya, alçı, kum, çimento, toz gibi materyaller temizlenmesi oldukça zor ve uğraşlıdır.

Fakat siz Ankara’daki sakinlerin böyle bir sorunu bulunmamaktadır. Ankara Gold Temizlik hizmetleri bu yükü sizden alıyor profesyonel ekibi ve kaliteli çalışması ile Ankara’da inşaat sonrası temizliğini bitirip evinizi eşyalarınızın özenli ve güzel bir şekilde yerleştirilmesine bırakmaktadır.

İnşaat sonrası temizliğinde camlar, kapılar, yerler boya kalıntıları ile kalmaktadır. Bu işlemleri cam, kapı ve yüzeylere zarar vermeden uygun araç ve gereç ile inşaat sonrası temizlik hizmeti veren Ankara Gold Temizlik bu fırsatı uygun fiyatları ile sunmaktadır. İnşaat sonrası temizliği yapılırken kazınacak olan fazlalık boyaların yüzeye zarar verilmeden ilk günkü şekilde temiz kalacak şekilde yapılır. İnşaat sonrası temizlikte oluşan kalıntıların yüzeye zarar vermeden temizlenmesi için uygun kimyasal maddeler kullanılmakta ve fiber ürünlerle temizlik anahtar teslim bitirilmektedir.

Ankara’da inşaat sonrası temizliğinden sonra ortaya çıkan kum ve çimento pislikleri evinize gelen ekibimiz tarafından temizlenmekte ve çevrenizde bulunan çöplere kurallara uygun şekilde dökülmektedir.

Ankara Gold Temizlik tarafından yapılan Ankara’da inşaat sonrası temizliği fiyatlandırması için alan genişliği hesaplanarak fiyat teklifi sunulmaktadır. İşyeri, ofis veya evinizin büyüklüğüne göre ekip oluşturulmaktadır. Ankara Gold Temizlik şirketinin ofis temizliğinde en önemli ilke hızlı ve kaliteli hizmet vermektir. Geniş müşteri portföyü bunun en önemli kanıtı haline gelmiştir. Ayrıca inşaat sonrası temizliği için Ankara’da bulunan inşaat firmaları ile anlaşılarak yapılan yerleşkeler sonrası toplu inşaat sonrası temizliği hizmeti sözleşme ilkelerine bağlı kalarak sunulmaktadır. İnşaat sonrası temizliğinde anlaşma sağlanmadan önce temizlik yapılacak yer önceden gezilir ihtiyaç ve ekip sayısı tespitleri yapılarak belirlenen gün ve saatte orada olunur. Temizlik söz verilen günde bitirilerek memnuniyet sağlanır. Ankara Gold Temizlik sayesinde Ankara’da inşaat sonrası temizliği emin ellerde olacak.

 

LEAVE A COMMENT: