duvar01
Blog 0

Ankara’da Duvar Silimi Temizliği

Ev ve işyerlerimizi her sene boya ve badana yaptırmak bütçemizi olumsuz yönde etkiler. Fakat sürekli olarak ev ve işyerinde dolaşan sigara dumanı, toz gibi gözle görünmeyen mikrobik etkenler zamanlara duvarlarımıza yapışır ve sağlıksız bir ortam oluşturur. Bu sağlıksız ortamı giderecek olan Ankara Gold Temizlik şirketi Ankara’da duvar dilimi temizliğinde olduğu gibi birçok temizlik konusunda müşterilerine hizmet etmektedir.

Bu durumun oldukça sağlıklı ve tercih edilen yöntemi ise duvar silme yöntemidir. Ankara Gold Temizlik konusunda uzman kadrosu ve etken temizlik maddeleri ile duvar silimini kolay bir hale getiriyor. Böylece boya ve badana işlemleri için bir bütçe ayrılmadan daha kısa zamanda sağlıklı bir temizlik hizmeti sağlanıyor.

Özellikle sobalı ev ve iş yerlerinde zamanla oluşmuş kurum is ve sigara dumanı uygun kimyasallar kullanılarak yüzeye zarar vermeden yapılmaktadır.

Duvar silimi için saten boyalı duvarlar en uygun duvar özelliklerindedir. Saten boya silinebilir bir yüzeyidir. Yetersiz bulunduğunda gerekirse birkaç kez olmak üzere en iyi verim alına dek tekrarlanır.

Ev ve işyerinizde inşaat ya da tadilat sonrası duvarların silimi de en hızlı şekilde yapıldıktan sonra Ankara Gold Temizlik ekibi tarafından siz müşterilerimize teslim edilir.

Ankara Gold Temizlik olarak Ankara’da duvar silimi temizliği kategorilerimiz su bazlı boya kaplı duvarlar, yağlı boya kaplı duvarlar, duvar kağıdı kaplamaları, seramik duvarlar ve ahşap kaplı duvarlar olarak ayrılır. Her biri özel sistem ile temizlenmektedir. Ankara’da duvar silimi temizliğinde duvar kağıdı kaplamaları tozu alınarak az nemli bir bez ile lekeleri alınarak yüzey bozulmadan temizlenir. Seramik kaplı duvarlar ise kuvvetli alkali içeren deterjanlar ile temizlenir. Su bazlı boyalar müşteri talebine göre yıkanabilir ya da ıslak bezle silinebilir. Yağlı boya ile kaplı bir duvar silimi yıkanma ve silinme ile gerçekleştirilir. Ahşap kaplı duvar silimlerinde ise sudan ve nemden kolay etkilenen bir yüzey olduğu için yüzeye zarar vermemek adına sadece kuru toz alınarak teslim edilir.

Ankara’da duvar silimi temizliği esnasında; içeride bulunan eşyalarınız, Ankara Gold Temizlik personeli tarafından zarar verilmeden titiz bir şekilde çekilerek temizlik bittikten sonra özenle tekrar yerlerine yerleştirilir. Ayrıca mutfak banyo ve tuvalet fayansları da duvar silimine dahildir.

LEAVE A COMMENT: