discephetemziligikonya
Blog 0

Ankara’da Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan temizlik çalışmasıdır. Ankara Gold Temizlik bu konuda profesyonel kadrosu ile gerekli tedbirleri alarak binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesi ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.

Ankara Gold Temizlik dış cephe temizliği konusunda gerekli olan titizliği göstermektedir ayrıca yüksek binaların temizlenmesi oldukça riskli ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir. Ankara Gold Temizlik yüksek binalarınızın diş cephe temizliğini gerekli tedbirleri alarak hizmet vermektedir.

Dış cephe temizliği farklı koruma materyallerine göre uygulamalarda değişmektedir. PVC, alüminyum kompozit, metal, ctp levhalar, paksiding, mermer, mozaik, granit, kompakt laminat, levhalar ve cam giydirme gibi çok çeşitli giydirme sistemlerine karşılık bunlara uygun temizleme ve koruma sistemleri Ankara Gold Temizlikte mevcuttur. Uygulanacak zeminin yüksekliği ve şekline göre kullanılacak her çeşit vinç mevcuttur. Profesyonel ekipler tarafından yapılan bu işlemler tüm güvenlik tedbirleri alınarak uygulanmaktadır. Tüm personel SSK kanunlarına göre sigortalanmaktadır. Fiyatlandırmada yapılacak işin yüksekliği ve detay temizliği ile orantılıdır. Uygun fiyat çalışması teklif olarak gönderilmektedir. Anlaşma sağlandığında belirli aralıklarla hava şartlarına bağlı olarak dış cephe temizliği verilmektedir.

Dış cephelerde genellikle alüminyum kompozitler ve camlarda oluşan egzoz gazı, yağmur suyu izi, toprak izi gibi kötü görüntüler ortadan kalkar. Rezidans ve işyerleri temiz ve yeni görünümüne kavuşur. Ankara’da dış cephe temizliğine fazlası ile önem verilmektedir. Bir ofisin, bir şirketin ilk izlenimi bina ile olur. Kirli bir görüntü olan binası olan şirket müşterilerinin şirket hakkındaki düşünceleri de kötü olabilir. Ankara Gold Temizlik,  Ankara’da dış cephe temizliği konusunda müşterilerine yardımcı olur. Profesyonel kadrosu ile Ankara’daki dış cephe temizliğinin en iyisidir.

Dış cephe temizliği binanın görünümün yeni gibi olmasını sağlayan en önemli faktördür.

Dış cephe temizliğinde Ankara Gold Temizlik sizin isteğinize göre sulu sistem ve klasik sistem olarak iki farklı seçenek sunmaktadır. Sizden gelen istek ile iki sistemden biri kullanılarak dış cephe temizliği gerçekleştirilir. Sulu sistem yıkama ile dış cephe temizliği daha kalıcı ve temiz bir görünüme ulaşmanızı sağlar. Müşteri memnuniyetine göre Ankara Gold Temizlik dış cephe temizliğinde güvenilir bir markadır.

LEAVE A COMMENT: