Maid cleaning stove top
Blog 0

Ankara Yaz – Kış Temizliği

Yaz- Kış Temizliği

İnsanlar vakitlerinin çoğu zamanını evlerinde geçirir. Yorgun argın işten eve gelen kişiler genelde dinlenip uzanmak ister. İş hayatının bu yorucu temposunu atmanıza yardımcı olan Ankara Gold Temizlik, yaz – kış temizliği konusunda da sizin en büyük yardımcınız olacak. Yaz – Kış Temizliği detaylıca yapılması gereken bir temizlik türüdür. Derinlemesine temizlik denilen türde bir hijyen sağlama amaçlı yapılır. Soğuk kış günlerinde evimiz havalandırılması gerekiyor. Evin havalanması için açılan cam nedeni ile dışarıda yakılan sobalardan çıkan kirli hava da içeri girer. İçeri giren hava camlarınızı kirletebilir. Duvarlara koku sinebilir. Aynı zamanda sigara kullanımı olan evlerde kış aylarında yeterince havalandırma yapılamadığından ev içerisinde kötü koku oluşumuna ve evin kolayca kirlenip duvarların sararmasına neden olabilir.

Doğalgaz, klima, merkezi sistem gibi ısınma yollarına sahip olmayan kişiler evlerinde genellikle soba yakalarlar. Soba kömür ve odun ile yandığı için evin içerisinde is birikmesine neden olur. İsten dolayı oluşan kirlilik evde kötü görüntülere yol açar. Sobanın sadece isten dolayı kötü bir görüntüye sebep olmadığı bilinir. Sobanın tütmesi, sobaya yakacak olarak odun kömür atılmasından dolayı etrafı kirleten tozlar vs. evin fazlası ile kirlenmesine yol açar. Özellikle Ankara gibi soğuk bir şehirde bu sorun daha çok yaşanabilir. Evinizde ailenizde huzurla oturabilmeniz için elinden gelen tüm yardımı yapan Ankara Gold Temizlik, yaz – kış temizliği konusunda da sizlere yardımcı oluyor. Kışın getirdiği tüm kirlerden arınmak için detaylı bir temizliği evlerinize getiriyor.

Yaz aylarında havanın sıcak olması nedeni ile balkon kapıları ve pencereler sık olarak açılıyor. Pencere ve balkonların açılması nedeni ile içeri giren tozlar evi fazlası ile kirletir. Kışa girer iken tertemiz girmek isteyen bayanlara yardımcı olan Ankara Gold Temizlik, diğer temizlik türlerinde olduğu gibi yaz – kış temizliğinde de profesyonel temizlik kadrosu ile sizlerin hizmetinizde olacak. Uygun fiyatlar ve kaliteli, güler yüzlü hizmet alabileceğiniz Ankara Gold Temizlik sizlere temizlik konusunda mükemmeliyetçiliği sunuyor.

LEAVE A COMMENT: