vila
Blog 0

Ankara Villa Temizliği

Villa temizliği oldukça meşakkatli bir uğraştır. Villalarda kat sayısı en az iki olduğundan ve oda sayısı fazlaca olduğundan dolayı genel temizlik şirketleri yardımımıza koşan firmalardır.

Villa temizliğinde en önemli husus villa sahibinin mobilyalarına ve kişisel eşyalarına zarar verilmemelidir. Villa temizliğinde periyodik olarak planlı bir şekilde temizlik firmasından yardım alınmalıdır. Villa sahibinin istekleri doğrultusunda villa temizliği üst düzey noktada planlanır ve uygulanır. Villa temizliği ile villa sahibinin yaşam kalitesi daha da artar. Maddi olarak fazlaca bütçe ayırdığınız villanıza periyodik olarak da inşaat sonrası yapılacak olan temizlikte de kullanılacak ürünler TSE standartlarında uygun kimyasal temizlik ürünleri olmalıdırlar.

Ankara Gold Temizlik bu unsurların her birini kendisine hedef almış ve uygulamaktadır.

Villa temizliği uzun süren bir temizlik olduğundan size verilen saat ve zamanda temizliğin bitirilmesi oldukça önemlidir.  Villa sahibinin uygun olduğu gün ve saat belirlenerek planlanır ve bu doğrultuda hareket edilir. Villa temizliğinde temizlenecek villanın durumuna göre personel sayısı belirlenir.

Villa temizliğinde ev sahibinin isteğine göre bay veya bayan kadromuz ile inşaat sonrası villa temizliği, sağlığa uygun koşullarda yapılmaktadır. Ankara Gold Temizlik firmamız inşaat sonrası villa temizliği ve villa temizliği hizmetleri vermektedir.  Her zaman en iyisini sunmak Ankara Gold Temizlik şirketinin esaslarındandır.

Ankara’da temizlik yapan şirketler arasında Ankara Gold Temizlik sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti sunan bir firmadır. Villa temizliği yapılarken villanız detay temizlik esas alınarak dip, köşe, cam, çerçeve, balkon, banyo, teras, sauna, kazan dairesi, havuz, tuvalet, mutfak, kapılar, yerler, seramik zeminler, duvarlar gibi temizlenmesi gereken tüm alanları en ince ayrıntısına kadar temizlemektedir.

Kadınların en sevmediği işlem olan toz alma villa temizliğinde başta ve sonda iki kez tekrarlanır.

LEAVE A COMMENT: