inşaat temizliği
Genel 0

ANKARA VİLLA TEMİZLİĞİ

Villalarınız ne kadar büyük olursa olsun aynı gün içinde profesyonel temizlik şirketimiz ve tecrübeli temizlik personellerimiz ile baştan sona detaylı temizliği yapılıp size teslim ediliyor.Villalarda havuz, garaj, bodrum, villa camı, villa dış cephesi, mutfağı, avize ve aydınlatmalarına kadar, ahşap parkeleri ve ıslak zeminlerine, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, zemin temizliği ve mermer cilalama, inşaat sonrası villa temizliği, saunasına kadar tüm temizlik detay inceliklerini biliyoruz ve ona göre uygulamalarımızı yapıyoruz.

Villalarda çalışmamızı yaparken boyacı, elektrikçi, perdeci girmemeli ve evin odalarında yada diğer alanlarda dolaşılmamalıdır. Yukarıdan aşağıya doğru kat kat inerek villa temizliği yapılmaktadır. Taşınma sonrası da özellikle villa camları, villa zeminleri ve villa koltukları için temizlik firmasına ihtiyaç duyulacaktır.  Villa temizliği yapmak zor olan özellikle yüksek camlarda temizlik şirketimiz mevcut sistemleri ve sepetli platformları ile cam cephe yıkama işi yapabilmektedir.

Villanın havuz temizliği, en fazla talep edilen inşaatı yeni bitmiş villa havuzlarının kaba kir ve kalıntılardan kurtarılması ve havuz hijyenidir.

Villa temizliği nde en çok karşılaşılan problemler; temizlik firmalarını da zaman zaman yoran ve inşaat sonu villa temizliğinde en çok karşılaşılan durum sayılan villa dekorasyon ve mimari işlerinin tam bitirilmeden temizlik şirketi personellerine kayıt açtırılması dır. Daha da kötüsü bazı mimar ve dekorasyon firmalarının da olaya temizlik şirketleri dahil olunca işin hızlanacağı kanısıdır. Bu kural tanımayan anlayış sonucu temizlik şirketlerinin gördüğü zararlar had safhaya ulaşmıştır. Temizlik şirketleri nin maddi manevi zararlar görmesinin yanı sıra iş güvenliği ve hijyen kuralları da çiğnenmekte, personelin kendi işinden soğumasına yol açmaktadır. Bu nedenle öncelikle yapılması gereken villa tadilatı, dekorasyon gibi anlaşmaların sürelerine uygun yapılmasıdır. Temizlik firmaları, her durumda iş anlayışı ile inşaatı bitmemiş bir villa içinde kurtarıcı temizlik görevini icra etmeye çalışmamalıdır. Villalarda ve dairelerde tüm mimari işler bitip elektrikçi, parkeci, perdeci ve boyacı malzemeleri, takım sandıkları, boya kutuları, kaba kalıntılar ortamdan uzaklaştırıldıktan sonra temizlik şirketi göreve başlayabilir.

0312 320 37 50 – 0549 713 32 75

Ankara Gold Villa Temizliği

LEAVE A COMMENT: