pers
Blog 0

Ankara Temizlikçi

Evlerinize gelen temizlikçi personel her ayrıntıyı atlamadan yapmak zorundadır. Buna evinizin temizliği dışında derlenip toplanması da dahildir. Eve gelen temizlikçi personel tıpkı kendi evi gibi hareket etmeli ve bunu kendisi ile bütünleştirmelidir.

Temizlikçi personel sırayla kumaşlı mobilya ve çarşafların temizliğine de önem vermelidir. Öncelikle temizlikçi personel evdeki tüm yatak odalarını dolaşmalı ve bütün yastık kılıflarını, çarşafları ve nevresim takımlarını temizleriyle değiştirmelidir. Temizlikçi personel bunu yapmadan önce yastıkları e yumuşatmalı ve hatta mümkünse balkonda bekleterek biraz havalandırmalıdır. Temizlikçi personel çarşafları değiştirdikten sonra oturma gruplarının ve döşemeli koltukların temizliğine geçmelidir. Koltuklarınızın hangi deterjanla silinmesi gerektiğine temizlikçi personel, koltuk takımınızın kumaşının malzemesine göre karar vermelidir.

Temizlikçi personelin bir sonraki aşaması da dolap ve çekmecelerin temizliğine başlamaktır. Temizlikçi personel evde bulunan özel eşyalarınızı güvende ve bulduğu gibi bırakarak uygulamalıdır. Temizlikçi içleri bir şekilde tozlanmış olan dolap ve çekmecelerin de içindekileri çıkarıp tozunu alıp yeniden yerleştirmelidir.  Ev ve iş yerlerimizdeki dolap ve çekmeceler aslında yaşam alanlarımızın olmazsa olmazlarından birisidir. Ev ve iş yerlerimizdeki tüm düzenimizi onlar sağlar ve dağınıklığımızı toplarlar. Bu yüzden çekmece ve dolapların içlerinin düzenli olması ve aradığımız şeyleri istediğimiz zaman bulabilmek yaşam kalitemizi bir hayli arttıran unsurlardan biridir.

Banyo ve tuvaletler temizlikçinin en çok vakit ayırmasını gerektiren ve en çok enerji harcayacağı yaşam alanlarından biridir. Bu alanlar hem düzenli kullanıldıkları için, hem hijyenin maksimum düzeyde hakim olması gerektiği için, hem de sağlık açısından banyo ve tuvaletlerinizin her zaman temiz kalması sağlınız açısından çok önemlidir. Temizlikçi tuvaletlerde klozetleri temizlerken kanallara özellikle özen göstermelidir.  Küvet ve duşa kabinlerde ise özellikle köşelere dikkat etmeleri şarttır.

Temizlikçiler hijyen bakımından profesyonel olmalıdırlar. Ankara’da temizlikçi arayan müşterileri için Ankara Gold Temizlik, birçok farklı hizmetleri gibi temizlikçi personel sağlıyor. Ankara’da temizlikçi arayanlar için profesyonel temizlik hizmetlerini profesyonel çalışanları ile sağlıyor. Ankara’da temizlikçi personeller arasında müşterilerine en uygun fiyat teklif veren Ankara Gold Temizlik müşterilerine hizmetlerine devam ediyor.

LEAVE A COMMENT: