tm
Blog 0

Ankara Temizlik Personeli

Temizlik personelinin görev detaylarına bakacak olursak. Temizlik personeli tüm zeminlerin silinerek temizlenmesi. Tüm kuru zeminlerin paspaslayarak temizlenmesi ve tüm kullanım alanlarının temizlenip düzenlenmesi.

Ayrıca temizlik personelleri kattaki tuvaletlerin ve lavabo, fayans, mermer, kurna, evye ile aynaların, dezenfekte edilmesi, yıkanması ve çöp kovasının her gün boşaltılması. Dairede bulunan tüm büro malzemelerinin tozlarının alınmasından sorumludur. Temizlik personelleri işyerlerindeki tüm büro ve yönetim odalarının temizlenmesinden sorumludur.  Temizlik personelleri ihtiyaç halinde ambar ve depoların temizlenip düzenlenmesinden de sorumludurlar.  İşyerleri ve Evlerde biriken çöplerin her gün kontrol edilmesi, dolmuş olanların toplanması ve çöp toplama alanına götürülmesi temizlik personelinin görevidir.

Temizlik personelleri ev ve işyerlerinin tamamının her sabah ve öğlen havalandırılması, tüm eşyaların ve alanların düzenli olmasının sağlanması.  Ayrıca temizlik personelleri merdivenlerin ve korkuluklarının silinmesi, paspaslanması ve düzenli tutulmasından sorumludurlar.  Ev ve işyerlerinin iç kapılarının ve camlı alanlarının temizlenmesi temizlik personelinin hijyen açısından atlamaması gereken bir unsurdur. Ev ve işyerlerinin temizliğinde rutin olarak temizlik personeli lambalar ve tüm elektrik düğmeleri ve tabloların silinerek temizlenmelidir.  Ayrıca radyatör peteklerinin tozunun alınıp silinmesi,  koltukların silinip temizlenmesi temizlik personelinin sorumluluğundadır.

Örümcek ağlarının temizlenmesi. Pencere kenarlarının temizlenmesi, ambar ve depoların ambar memuru denetiminde genel temizliğinin sağlanması iş yerlerindeki temizlik personelinin sorumluluğundadır. Asansör kabinlerinin gerekli durumlarda paspaslanarak temizlenmesi.

Her ay rutin olarak temizlik personelinin temizlik yaparken atlamaması gereken detaylar ise tüm kapı, cam ve çerçevelerinin silinmesi. Dairede bulanan tüm dolaplarının içlerinin temizlenmesidir. Ankara Gold Temizlik şirketi talimatına uygun şekilde ev ve işyerlerinin temizliğini yapmak. Ankara Gold Temizlik Hizmetlerinde çalışan temizlik personeli tüm ayrıntılara dikkat ederek temizlik uygulamasını bitirir ev ve işyerlerine teslimatı gerçekleştirir.

Ankara’da temizlik personeli arayan kişiler ya da kurumlar özel olarak Ankara Gold Temizlik bünyesindeki çalışanlar ile anlaşabilir. Ankara’daki temizlik personelleri arasındaki en kaliteli ve en profesyonel hizmeti sağlayan Ankara Gold Temizlik Ankara’daki temizlik personelleri arasında en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunuyor.

LEAVE A COMMENT: