ANKARA SU BASKINI SONRASI TEMİZLİK
Genel 0

ANKARA SU BASKINI SONRASI TEMİZLİK

ANKARA GOLD TEMİZLİK ŞİRKETİ;Su baskını temizliği ve su çekme hizmetleri için ANKARA GOLD TEMİZLİK ŞİRKETİ olarak alanın da profosyonel  ekiplerimizle ANKARA il sınırları içerisindenki bütün ilçelere hizmet vermekteyiz. İnsanın yaşamında bazı zamanlar sürekli düzen hakim olmayabilir. Bir takım sıkıntılar ve sorunlar meydana gelerek bunlara çözüm aranmalıdır. Bunlar arasında ev, iş, ofis,okul,vb alanlarda meydana gelen sel ve su baskınları, kanalizasyon patlamaları gibi durumlar gerçek anlamda sıkıntı veren ve can sıkan  maddi ve manevi zarar veren durumlardır. Böyle bir sorun ile karşılaştığınız zaman telaş etmeden hemen ANKARA GOLD TEMİZLİK  olarak siz degerli müsterilerimize  hizmet verebilmek için hazırız.

Her türlü atık çıkartma, su tahliyesi, pis su çekme, atık suları çekme, kirli suların vakumlanması,  ve dezenfekte etme gibi hizmetlerin hepsini sağlanmaktadır

Bu tarz baskınların olması mekan içerisinde çok fazla maddi bir şekilde hasara neden olabilir. Yangın gibi durumlardan sonra çok ciddi hasar veren bir durumdur.  Kusursuz bir şekilde hizmet veren firmamız ANKARA GOLD TEMİZLİK firmamız baskın olan mekanı oncelikle  tahliye ve dezenfekte etmede, birebir calısmaktadır.

LEAVE A COMMENT: