ankara spor merkezi temizliği
Genel 0

ANKARA SPOR MERKEZİ TEMİZLİĞİ

ANKARA GOLD TEMİZLİK  SPOR  MERKEZİ TEMİZLİĞİ

öncelikle Sağlık için herkesin spor yapması şarttır. Çoğu kendi imkânları ile spor yapmayı tercih ederken, çoğu da spor salonlarına gitmeyi tercih etmektedir. “ANKARA GOLD TEMİZLİK  SPOR  MERKEZİ TEMİZLİĞİ  yapan firma olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığı bizim için ön plandadır.

Ortak kullanım alanlarından olan spor salonlarının temizliğinin çok temiz ve detaylı yapılması gerekmektedir. Spor salonları kapalı mekânlar oldukları için ve kalabalık, toplu şekilde spor yapıldığı için havalandırma sisteminden, temizliğine kadar her noktasının detaylı olarak düşünülmesi gerekmektedir.

Kendinize uygun spor salonu seçerken ilk dikkat etmeniz gereken nokta bulunduğunuz ortamın temizliğidir. Büyük alanlar olan spor salonları özellikle haşere ilaçlaması yapılmalıdır. Soyunma ve duş bölümleri mevcut ise özellikle bu bölümlerin gün içerisinde kullanıldıkça temizlenmesi gerekmektedir.

Ortak kullanım alanı olduğu için mikrop ve bakteriler daha hızlı çoğalacak ve dağılacaktır. Elektronik cihazların bulunduğu spor salonlarının temizliği yapılırken GOLD TEMİZLİK  makinalarınıza zarar vermeden temizlik yapmayı önemli kılmaktadır.

Genellikle spor salonlarında yer döşemesi olarak halı tercih edilmektedir. Halı temizliğinin vakumlu ve buharlı temizleyiciler ile yapılması temizliğin doğru yapılması açısından önemlidir. Yüzeysel olarak temizlenen halılar bakteri ve mikroplardan arındırılmış olmaz.

Spor yapan birinin sürekli terlediğini ve ter sayesinde bakteri ve mikropları spor yaptığı yere bıraktığı düşünülürse, özellikle spor aletlerinin her gün düzenli aralıklar ile temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gerekmektedir.ANKARA GOLD TEMİZLİK  SPOR  MERKEZİ TEMİZLİĞİ konusunda her ilçeye hizmet vermektedir

Günlük olarak spor salonu temizliği uygulamalarımızda belirli periyotlar izlemekteyiz. İlk önce camların ve duvarların temizliği yapılmaktadır. Duvarlarınız buhar makinaları ile  temizlenmektedir.

Camların temizliği yapılırken camlarda iz kalmamasına ve camın yüzeyinin bozulmamasına dikkat edilmelidir. Çift ya da tek cam olması temizlik açısından fark eden bir durum değildir. ANKARA GOLD TEMİZLİK  SPOR  MERKEZİ TEMİZLİĞİ olarak özellikle spor salonu temizliğinde halıların ve spor aletlerinin temizliğine özen göstermektedir.

Firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız temizlik konusunda belirli bir eğitim almış kişilerdir. Bu yüzden cihazlarınızdan, spor salonunda bulunan bütün eşyalarınızın temizliğine kadar her noktanın temizleneceğinden şüpheniz olmasın.

LEAVE A COMMENT: