temizlik firmaları
Genel 0

ANKARA İNŞAAT TEMİZLİĞİ

ankara İnşaat sonrası temizlik çalışmalarının, eşyaların taşınmasından önce detaylı ve derinlemesine bir şekilde yapılması gerekmektedir. Biliyoruz ki taşınma; evdeki eşyaların toplanması, paketlenmesi, yeni eşyaların alınması seçilmesi ve dekorasyonu gibi birçok iş yükünü beraberinde getireceği için zaten başlı başına yeterince zorlarken inşaat sonrası temizlik çok daha zorlu bir iştir. Ancak Ankara Gold Temizlik Firması yaşayacak olduğunuz güzel günlerin hayalini kurun, gerisini bize bırakın. Bizler Ankara’ın en köklü temizlik şirketlerinden biri olan Gold Temizlik Şirketi olarak bünyemizde bulunan inşaat sonrası temizlik alanında profesyonel ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan kıvanç duyarız. Yaptığımız işlerden öğrendiğimiz ve çok önemsediğimiz bir şey var; o da ‘’Müşteri Memnuniyeti’’. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri ve diğer (ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, fabrika temizliği, villa&yazlık temizliği) temizlik hizmetlerimizin hepsi müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyetimizden aldığımız enerji ile Ankara’da inşaat sonrası temizlik alanında yaptığımız çalışmalar ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeyi temizlik alanında güler yüzlü ve işini iyi yapan personelimiz ile birlikte yaptığımız başarılı işlere yansıtıyoruz. Sıfır ev aldınız, inşaatı yeni bitti ama evin içi çimento, alçı, moloz yığınları ile mi dolu? Ne yapacağınızı ve nasıl temizleyeceğimizi bilmiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Gold Temizlik Hizmetleri olarak bu sorunlarınızı en kısa sürede ve kalitede çözmeyi taahhüt ediyoruz. İnşaat sonrası olan harçların temizlenmesi ve yüzeylerde oluşan lekelerin çıkarılması profesyonel bir yardım gerektirmektedir. Biliyoruz ki yeni taşınacağınız evinizin tamamının tertemiz olması çok önemli. Bizler Ankara Temizlik Hizmetleri olarak işimizi bu hassasiyetle yapıyor ve size %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Kalitenin ve profosyonelliğın tek adresi olarak Gold temizlik ten hizmet alabilirsiniz.

İnşaat sonrası ilk temizlik dikkatle ve deneyimli kişiler, tarafından yapılmazsa. Pek çok yeni malzemenin eski gibi deforme olmasına veya çizilmesine sebep olunabilir. Camların, çizmeyen ince kazıma jiletiy le boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması çok önemlidir. Bu tip temizlik işlerinin ıspatula gibi uygunsuz aletlerle yapılması sık rastlanan bir durumdur. Gold temizlik bu konulara son derece önem vermektedir.

Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi. Buhar makinesi yardımıyla pencere oluklarının temizliği, pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi, peteklerin içlerindeki tozların buhar makinesi yardımıyla alınması gibi işlemler özenle yapılmaktadır.

LEAVE A COMMENT: