ankara hastane temizliği
Genel 0

ANKARA HASTANE TEMİZLİĞİ

Hastane Temizliği

Ankara Gold Temizlik Şirketi olarak temizlik şirketleri sektöründe güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin hastanelerde ferah,hijyenik ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Hastane Temizliği hizmetimiz ile koridorlarınız, hasta odaları vs. işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzla titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile hastalarınız için sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturmaktayız. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Ankara Gold Temizlik Şirketi Hastane Hijyeni, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşyaların, odaların,iç  ve dış cephelerini hijyen temininde gerekli olan temizlik ürünleri ve personelleri ile sağlar.Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer.
Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz Ankara Gold Temizlik Şirketi hastanelerde,sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.
Ankara Gold Temizlik Şirketi, insan sağlığına verdiği önemi siz değerli işletmecilerimizin müşterilerine sunduğu hizmette hijyenin sağlanması ve korunmasında, sistemleri organize eden dezenfeksiyon ve hijyen eğitimini, servis ve danışmanlık ile sunan güvenilir ve profesyonel bir iş arkadaşıdır.
– Mutlak hasta memnuniyeti
– Hastane ziyaretçilerinin sağlığını korumak.
– Hastane personelinin sağlığını korumak.
– Hijyenik koşullarda süreklilik ve üstünlük sağlamak…

LEAVE A COMMENT: