ANKARA EV TEMİZLİĞİ
Genel 0

ANKARA EV TEMİZLİĞİ

EV TEMİZLİĞİ

Ankara Gold Temizlik Şirketi Ev temizliği hizmetinde profesyonelliği ve kaliteyi ilke edinmiş anlayaşımızla ANKARA bölgesinde hizmet vermekteyiz. 2002 yılında sektöre giren firmamız ev temizliği ve bir cok alanda  kendini geliştirmiştir.

Teknolojik gelişmeler ve bayanların iş hayatlarında sorumlulukları nedeniyle eve ayıralabilcek zaman da kısalmıştır. Çalışma hayatından arta kalan zamanlarda temizlikten ziyade ev fertleriyle zaman geçirilmek istenmektedir. Bu kısımda temizlik şirketlerine iş düşmektedir. Eğitimli personeller ve uygun temizlik ürünleri ile profesyonel temizlik hizmeti veren şirketimiz temizlik bizim işmiz zamanınız size kalsın ilkesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizde halı silimi koltuk silimi cam temizliği kapıların temizliği banyo ve wc temizliği balkonların temizliği var ise banjurların temizliği dolap temizliği olarak sıralayabiliriz. Temizliği kendi ürünlerimizle yaptığımız için ev sahiplerinin ayrıca malzeme tedariğiyle uğraşmasına da gerek kalmamaktadır. ANKARA temizlik şirketleri arasında önde gelen firmamızdan ev temizliği konusunda bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

LEAVE A COMMENT: