ankara eşyalı daire temizliği
Genel 0

ANKARA EV GENEL TEMİZLİK

ANKARA EV GENEL TEMİZLİK

Ankara Gold Temizlik Şirketi Hayatınız için çok önemli bir alan olan evinizin temizliği de aynı derece önemlidir. Buna göre evinizi temizlerken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır.Ankara Gold Temizlik olarak Genel temizlikten bahsedeceksek yerlerin silinmesi, toz alınması, süpürge kullanımı ve bu işlemlerin sırası gibi önemli detaylarda önerilerde bulunabiliriz.

Öncelikle ev temizliğindeki sıra kişiden kişiye değişmektedir. Genel anlamda ev temizliği, genel ev temizliği,rutin temizlik,ev genel temizliği alanlarında  salon ile başlar. Daha sonrasında mutfak en son ise banyo ve tuvalet temizliği yapılır. İşlemler olarak da öncelikle elektrik süpürgesiyle süpürme işlemi yapılır. Daha sonra camlar silinir. Ardından eşyaların tozu alınır. Sonra yerler silinir. Bu işler bittikten sonra mutfak tezgahı temizlenir. En son ise tuvalet ve banyo temizlenir.

Halılarımızı süpürürken elektrikli süpürge kullanabiliriz. Parkeli zeminleri süpürürken ise elektrikli süpürgenizin varsa fırçalı kısmını kullanmalısınız. Aksi takdirde parke zeminlerinize zarar verebilirsiniz. Parkeli zeminleriniz çizilebilir. Islak zeminlerinizi kurulamadan süpürmemelisiniz.

LEAVE A COMMENT: