buhar
Blog 0

Ankara Buharlı Temizlik

Buharlı temizlik klasik temizlik sistemlerinden çok daha etkili ve çok daha hijyenik güvenilir bir temizlik metodudur.

Deterjan ve herhangi bir temizlik ürünü kullanmadan,150 derece ve üzerinde sıcaklıktaki iyonize kuru buharla evinizdeki tüm eşyalar sağlıklı ve hızlı bir şekilde temizlenir ve en ileri düzeyde hijyen sağlanır. Böylece kimyasalların kanserojen etkilerinden kendinizi ve çevrenizi korursunuz. Temizlik ürünlerinin kimyasal ve sağlıksız oluşunun yanı sıra ayrılan bütçe olarak da oldukça azdır.

Buharlı temizlikte kullanılan makineler,  mutfak, banyo, tuvalet gibi ıslak yüzey ve zeminlerin bulunduğu ortamlarla birlikte halı, fayans, parke, duvar ve cam yüzeylerde deterjan kullanmadan etkili bir temizlik sonucu sağlar. Buharlı temizlik ile derz araları, kalorifer petekleri gibi temizliği zor ve hijyen minumum düzeyde elde edilen bölümlerde bile etkili bir temizlik sağlanır.

Buharlı temizlik hem hızlı hem de kolay bir uygulamadır. Sert zeminler için güvenli ve hijyenik bir yöntemdir. Kullanılacak zeminin türüne göre el ya da dikey süpürge formunda çeşitli buharlı temizleyiciler kullanabilirsiniz. Sadece su kullanmanız yüksek sterilizasyon için yeterli olacaktır. Fakat ihtiyaca göre çamaşır suyu ya da yumuşatıcı da kullanılabilir. Bu sıvıları kullanmadan önce kullanım kılavuzu incelenmelidir.

Buharlı temizlik uygulanırken cihaz kapalı bir şekilde su haznesi musluk suyu ile doldurulur ve temizliğe uygun başlık takılır. Buhar makinesinin özelliğine göre ısıma süresi beklenir ve buhar gücü ayarlandıktan sonra leke üzerine direk olarak uygulanır. Mikrofiber havlular, yüksek basınçlı uçlar ve fırçalar gibi farklı aparatlar her yüzeyde etkili temizlik yapmaya uygundur.

Ankara Gold Temizlik buharlı temizlikte de sizlere yardımcı oluyor. Ev ve işyerlerinde evcil hayvan yada bebek büyüten müşterilerimiz için tavsiye ettiğimiz bu etkili ve hijyenik yöntem profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Uygun fiyat teklifleri ile ev ve işyerleriniz kısa sürede temizlenmektedir. Ankara Gold Temizlik randevu yöntemi kullanarak Ankara’nın her yerinde buharlı temizlik yöntemi  uygular.

LEAVE A COMMENT: